Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.
       

SKLADOVÉ TAPETY 2019

Vedieme skladom niekoľko stoviek motívov tapiet na stenu, ktoré odosielame čo najskôr od objednania tapiet skrz e-shop. Ku všetkým skladovým tapetám si môžete objednať aj vzorček za 2 €.

Skladem tapety na stenu


TAPETY FOUR SEASONS

Prírodné tapety na stenu v sebe zachytávajú štyri ročné obdobia. Vzácené tapety s plameniakmi sú unikátnym dizajnom, ktorý sa málo kedy vidí.

Tapety na stenu Four Seasons


KLASICKÉ TAPETY ROMANTICA

Tapety na stenu v klasickom štýle ponúka jemné vzory tapiet pre všetkých, ktorí majú radi útulné interiéry.

Tapety Romantica


VLIESOVÉ TAPETY MEMORY

Moderné tapety na stenu premení interiér k nepoznanie! Tapety Memory týmto dôkazom.

Tapety Memory


TAPETY NA STENU ESSENTIALS

Decentná tapety na stenu ponúka moderné Barvné prevedenie tapiet na stenu.

Tapety na stenu Essentials


ZNAČKOVÉ TAPETY ESPRIT 12

Tradičné pokračovanie moderných tapiet na stenu Esprit 12 je vo znamení moderných kvetín, prúžkov a abstraktných vzorov.

Tapety Esprit 12


TAPETY NA STENU TITANIUM 2

Kovový vzhľad tapiet na stenu Titanium pozdvihne interiér na úplne novú hranicu. Odolné a pevné vliesové tapety je radosť aplikovať na stenu.

Titanium tapety


TAPETY DEL SOL

Moderné, farebné a obľúbené tapety zmodernizujú nielen Váš byt, ale tiež napr. kanceláriu či pracovňu.

Unikátné tapety Del Sol


MODERNÉ TAPETY X-RAY

Katalóg tapiet X-Ray má v zásobe poriadnu dávku farebných tapiet, ktoré vytvoria na stene veselú atmosféru. Je veľmi dôležité, aby výrobca nezabudol tiež na farebne výrazné tapiet.

Moderní tapety na stenu

OBCHODNÉ PODMIENKY » REKLAMÁCIA A ZÁRUKA

Prípadné reklamácie vybavíme v súlade s platnými právnymi predpismi.

Na všetok tovar sa vzťahuje zákonná záručná lehota 24 mesiacov, pokiaľ nie je pri výrobku uvedené inak.

Nárok na uplatnenie záruky môže zaniknúť, ak:

 • Výrobok bol poškodený pri preprave (Zjavné poškodenie tovaru alebo jeho obalu je treba ihneď riešiť s dopravcom. Zákazník nie je povinný takýto tovar od dopravcu prevziať a musí o zistenom poškodení neodkladne informovať predajcu).
 • Výrobok bol poškodený neodbornou inštaláciou alebo zaobchádzaním a obsluhou vykonávanou v rozpore s užívateľskou príručkou (pokiaľ u výrobku existuje).
 • Výrobok bol používaný v podmienkach, ktoré nezodpovedali parametrom a požiadavkám uvedeným v dokumentácii (pokiaľ u výrobku existuje).
 • Výrobok bol poškodený pôsobením živlov.
 • Výrobok bol poškodený nadmerným zaťažovaním alebo používaním v rozpore s podmienkami uvedenými v dokumentácii (pokiaľ u výrobku existuje).

Postup pri reklamácii:

1. Informujte nás o reklamácii telefonicky alebo e-mailom.
2. Tovar zašlite ako balík na našu adresu.
3. Do zásielky uveďte dôvod reklamácie a priložte kópiu daňového dokladu.

Vašu reklamáciu vybavíme čo najrýchlejšie, najneskôr však do 30 dní od jej vzniku.

Odstúpenie od zmluvy:

Kupujúci má právo odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru.

Ak sa tak rozhodne, musí:

 • túto skutočnosť oznámiť predajcovia použitím formulára na odstúpenie od kúpnej zmluvy, ďalej môže kupujúci kontaktovať predajcu e-mailom, telefonicky alebo listom.
 • nepoškodený tovar bez známok používania alebo opotrebovania, v pôvodnom obale poslať späť v uvedenej lehote.
 • po vrátení tovaru, predávajúci zákazníkovi vráti späť zodpovedajúcu čiastku za tovar vopred dohodnutým spôsobom. Vrátená suma je tiež s prepravným v plnej výške faktúry.

Predaj tovaru firmám alebo živnostníkom

Právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy má podľa zákona len fyzická osoba (neponikatel), spotrebiteľ. Zákon č. 250/2007 o ochrane spotrebiteľa definuje spotrebiteľa ako: "fyzickou osobu, ktorá pri uzatváraní a plnení spotrebiteľskej zmluvy  nekoná v rámci predmetu svojej podnikateľskej činnosti, zamestnania alebo povolania."

Ak v objednávke zákazník uvedie svoje IČO, DIČ alebo DPH, zaniká možnosť vrátiť tovar do 14-tich dní, resp. nemožno od kúpnej zmluvy odstúpiť.

Zrušenie objednávky zo strany zákazníka:

Kupujúci právo objednávku stornovať kedykoľvek a to do doby prevzatia zásielky. Akonáhle zákazník tovar prevezme, môže tovar do 14-tich dní vrátiť. Zrušenie objednávky sa v takomto prípade vykonáva zaslaním e-mailu (info@tapety-fototapety.sk). "Kupujúci" môže zrušiť tiež len niektorú z položiek objednávky alebo objednávku stornovať celú.

V prípade, že platba za tovar už bola prevedená zálohovo na bankový účet a objednávka je zrušená ešte pred expedíciou tovaru, bude záloha prevedená späť na účet "Kupujúceho", odkiaľ zálohová platba "Predávajúcemu" prišla.

Pri platbe zálohovo, môže byť v prípade jednostranného zrušenia objednávky "Kupujúcim" vrátená znížená záloha s odpočítaním bankového poplatku, ktorý bol účtovaný bankou príjemcu platby, teda "Predávajúcemu". Poplatky budú v takom prípade odvodené podľa aktuálnych platných cenníkov banky príjemcu platby ("Predávajúceho") v okamihu zaplatenia zálohy.

Zrušenie objednávky zo strany prevádzkovateľa e-shopu
"Predávajúci" si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť a odstúpiť od zmluvy v týchto prípadoch:

 • Tovar sa už nevyrába alebo nedodáva,
 • Tovar je dlhodobo nedostupný,
 • Cena tovaru sa zvýšila o viac ako 10% alebo bola nesprávne stanovená
 • Bez udania dôvodov

V prípade, že táto situácia nastane, bude "Kupujúci" informovaný o tejto skutočnosti "Predávajúcim", a to buď e-mailom alebo telefonicky.

Neprevzala dobierka:

V prípade, že odoslaná objednávka nebude "Kupujúcim" vyzdvihnutá a riadne zaplatená, bude "Predávajúci" požadovať úhradu nákladov spojených so zaslaním objednávky a manipulačný poplatok v celkovej výške 15 EUR. "Kupujúci" v takom prípade obdrží od "Predávajúceho" podklady s údajmi potrebnými k uhradenie vzniknutých nákladov.

Reklamácie fototapiet na mieru

Z dôvodu, že sa jedná o vliesovú fototapetu zhotovenú výhradne pre vás - na zákazku podľa vlastného motívu a rozmeru, nie je možné tento tovar vrátit do 14-tich dní. Budú akceptované iba reklamácie z titulu tlačových odchýlok viditeľných zo vzdialenosti aspoň 2 metrov, ktoré neboli jednoznačne spôsobené dátami zaslanými od vás.