Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.
       

SKLADOVÉ TAPETY 2019

Vedieme skladom niekoľko stoviek motívov tapiet na stenu, ktoré odosielame čo najskôr od objednania tapiet skrz e-shop. Ku všetkým skladovým tapetám si môžete objednať aj vzorček za 2 €.

Skladem tapety na stenu


TAPETY FOUR SEASONS

Prírodné tapety na stenu v sebe zachytávajú štyri ročné obdobia. Vzácené tapety s plameniakmi sú unikátnym dizajnom, ktorý sa málo kedy vidí.

Tapety na stenu Four Seasons


KLASICKÉ TAPETY ROMANTICA

Tapety na stenu v klasickom štýle ponúka jemné vzory tapiet pre všetkých, ktorí majú radi útulné interiéry.

Tapety Romantica


VLIESOVÉ TAPETY MEMORY

Moderné tapety na stenu premení interiér k nepoznanie! Tapety Memory týmto dôkazom.

Tapety Memory


TAPETY NA STENU ESSENTIALS

Decentná tapety na stenu ponúka moderné Barvné prevedenie tapiet na stenu.

Tapety na stenu Essentials


ZNAČKOVÉ TAPETY ESPRIT 12

Tradičné pokračovanie moderných tapiet na stenu Esprit 12 je vo znamení moderných kvetín, prúžkov a abstraktných vzorov.

Tapety Esprit 12


TAPETY NA STENU TITANIUM 2

Kovový vzhľad tapiet na stenu Titanium pozdvihne interiér na úplne novú hranicu. Odolné a pevné vliesové tapety je radosť aplikovať na stenu.

Titanium tapety


TAPETY DEL SOL

Moderné, farebné a obľúbené tapety zmodernizujú nielen Váš byt, ale tiež napr. kanceláriu či pracovňu.

Unikátné tapety Del Sol


MODERNÉ TAPETY X-RAY

Katalóg tapiet X-Ray má v zásobe poriadnu dávku farebných tapiet, ktoré vytvoria na stene veselú atmosféru. Je veľmi dôležité, aby výrobca nezabudol tiež na farebne výrazné tapiet.

Moderní tapety na stenu

OBCHODNÉ PODMIENKY » ODSTÚPENIE OD ZMLUVY
Vrátenie tovaru - poučenie

Spotrebiteľ má právo odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu v lehote 14 dní odo dňa, ktorý následuje podni, keď Vy alebo Vami určená tretia osoba (iná ako prepravca) prevezme tovar. Na účely uplatnenia práva na odstúpenie od zmluvy musí spotrebiteľ o svojom odstúpení od tejto zmluvy informovať predajcu formou jednostranného právneho rokovaní (napríklad listom zaslaným prostredníctvom prevádzkovateľa poštových služieb, faxom alebo e-mailom). Spotrebiteľ môže využiť formulár na odstúpenie od zmluvy (pozri nižšie), nie je to však povinnosťou. Aby bola dodržaná lehota na odstúpenie od tejto zmluvy, postačuje odoslať odstúpenia od zmluvy pred uplynutím príslušnej lehoty.

Tovar vrátený späť odosielajte na adresu: Martin Prokůpek, Lutyňská 1523, 735 14 Orlová, CZ.

Formulár pre odstúpenie od kupnej zmluvy
Meno a priezvisko: *
Vaša adresa: *
Číslo objednávky: *
Dátum prevzatia zásielky: * img
Vraciam tento tovar (čísla a počet): *
Váš e-mail: *
Vaše tel. číslo: *
Číslo bankového účtu pre vrátenie tovaru: *
 
 
Dôsledky odstúpenia od zmluvy

Ak spotrebiteľ odstúpi v zákonnej lehote od kupnej zmluvy, vráti predajcu bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa, keď predajcovia došlo od spotrebiteľa oznámenia o odstúpení od zmluvy, všetky platby, ktoré predajca od spotrebiteľa obdržal, vrátane nákladov na dodanie (okrem dodatočných nákladov vzniknutých v dôsledku spotrebiteľovi zvoleného spôsobu dodania, ktorý je iný ako najlacnejší spôsob štandardného dodania nami ponúkaný). Pre vrátenie platieb použije predajcu rovnaký platobný prostriedok, ktorý použil spotrebiteľ na pôvodnú transakciu, pokiaľ spotrebiteľ výslovne neurčil inak. V žiadnom prípade tým spotrebiteľ neznáša ďalšie náklady. Tovaru bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa, kedy došlo k odstúpeniu od tejto zmluvy, zašle spotrebiteľ späť alebo ho odovzdá na adrese (Martin Prokůpek, Lutyňská 1523, 735 14 Orlová, 775 712 342). Lehota sa považuje za zachovanú, ak nám spotrebiteľ odošle tovar späť pred uplynutím 14 dní.