Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.
       

SKLADOVÉ TAPETY 2019

Vedieme skladom niekoľko stoviek motívov tapiet na stenu, ktoré odosielame čo najskôr od objednania tapiet skrz e-shop. Ku všetkým skladovým tapetám si môžete objednať aj vzorček za 2 €.

Skladem tapety na stenu


TAPETY FOUR SEASONS

Prírodné tapety na stenu v sebe zachytávajú štyri ročné obdobia. Vzácené tapety s plameniakmi sú unikátnym dizajnom, ktorý sa málo kedy vidí.

Tapety na stenu Four Seasons


KLASICKÉ TAPETY ROMANTICA

Tapety na stenu v klasickom štýle ponúka jemné vzory tapiet pre všetkých, ktorí majú radi útulné interiéry.

Tapety Romantica


VLIESOVÉ TAPETY MEMORY

Moderné tapety na stenu premení interiér k nepoznanie! Tapety Memory týmto dôkazom.

Tapety Memory


TAPETY NA STENU ESSENTIALS

Decentná tapety na stenu ponúka moderné Barvné prevedenie tapiet na stenu.

Tapety na stenu Essentials


ZNAČKOVÉ TAPETY ESPRIT 12

Tradičné pokračovanie moderných tapiet na stenu Esprit 12 je vo znamení moderných kvetín, prúžkov a abstraktných vzorov.

Tapety Esprit 12


TAPETY NA STENU TITANIUM 2

Kovový vzhľad tapiet na stenu Titanium pozdvihne interiér na úplne novú hranicu. Odolné a pevné vliesové tapety je radosť aplikovať na stenu.

Titanium tapety


TAPETY DEL SOL

Moderné, farebné a obľúbené tapety zmodernizujú nielen Váš byt, ale tiež napr. kanceláriu či pracovňu.

Unikátné tapety Del Sol


MODERNÉ TAPETY X-RAY

Katalóg tapiet X-Ray má v zásobe poriadnu dávku farebných tapiet, ktoré vytvoria na stene veselú atmosféru. Je veľmi dôležité, aby výrobca nezabudol tiež na farebne výrazné tapiet.

Moderní tapety na stenu

Tapety na stenu Vavex

TAPETY NA STENU VAVEX 1990

Spoločnosť Vavex bola založená, ako už samotný názov napovedá, v roku 1990. Dva roky nato zastupovala na slovenskom trhu značku A.S. Creation a následne vytvorila vlastnú obchodnú sieť predajní po celej Českej republike s centrálou v Príbrami. V ďalších rokoch sa rozvíjala spolupráca s obchodnými reťazcami (Baumax, Hornbach, Globus, Bauhaus, OBI) a hlavne export vlastných tapiet do zahraničia. Ďalším významným míľnikom bola kúpa a rekonštrukcia objektu - továrne na výrobu tapiet v severných Čechách, konkrétne v Tepliciach. V roku 2008 získala spoločnosť exkluzívne zastúpenie anglickej značky Graham & Brown a rok potom začala spolupráca a výroba tapiet značky Lavmi. Za zmienku stojí tiež zastúpenie značky Grandeco, ktoré trvá od roku 2011. V roku 2014 získala firma exkluzívne zastúpenie holandskej značky Eijffinger a spustila sa výroba tapiet značky Paper Joe. V roku 2016 uviedla na trh svoju vlastnú kolekciu tapiet My Home

Ponuka tapiet je veľmi široká, nájdete v nej zastúpení vyššie uvedených značiek a viac ako 1000 druhov tapiet, ktoré sú vďaka vlastnej výrobe a priamy odber za príjemné ceny.

Tapety na stenu Vavex

Grafická tapeta


EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie